webové stránky a online aplikace

Webové stránky a online aplikace pro školy, firmy i organizace

15 let vývoje / 100 dokončených projektů

Již 15 let poskytuji služby týkající se programování webových stránek, informačních systémů a webových aplikací. Specializuji se na weby a online systémy pro školy, neziskové organizace, firmy a obce. Součástí webových stránek je jejich snadná správa a editace pomocí online systému. V systému WAZP probíhá nejen správa stránek, ale také ovládání dalších webových aplikací jako je rezervační systém, zákaznické centrum, správa faktur nebo např. automatické vytváření obrázkových letáčků pro web či Facebook. 

Pro školy a obce


Školy a obce mají zákonem dané, jaké informace musí na svých webových stránkách mít zveřejněné. Strukturou i obsahem jsou bohaté a mají požadavky na častou a jednoduchou aktualizaci obsahu. Díky systému WAZP a zákaznické podpoře je tak vše bez problému. 

Pro organizace


Spolky a neziskové organizace obykle organizují řadu akcí, událostí a koordinují mnoho činnotí. O čech těchto záležitostech musí operativně informovat na webu a s klienty a veřejností online přehladně komunikovat. Všechny tyto potřeby systém WAZP skvěle plní.

Pro firmy a řemeslníky


Ať už se jedná o firmu, která potřebuje navrhnout, implementovat a provozovat specializovanou online aplikaci nebo o řemeslníka, který chce mít pouze vlastní jednoduchý web se základními informacemi, fotogalerií a kontaktem a malými náklady - nemusí se o nic starat a vše zajistím.

WAZP - WEBOVÝ systémModulární webový systém WAZP je základem všech provozovaných webových stránek a online aplikací. Od první verze vzniklé v roce 2007 je neustále zdokonalován a aktualizován. Obsahuje mnoho modulů. Automatické aktualizace systému WAZP jsou součástí provozu každého webu. Bližší popis.

Mobilní verze


Větší část návštěvníků si dnes již prohlíží webové stránky z mobilu, proto je mobilní verze samozřejmostí.

WEBHOSTING


Pro provoz vytvářených webů a online aplikací postavených na systému WAZP zařizuji a poskytuji kompletní provoz spolehlivého webhostingu i domény. Vše zařídím a nastavím v rámci webových služeb. Webové stránky i WAZP systém funguje přes zabezpečený HTTPS protokol s SSL certifikátem.

Novinka: Aktualizované servery na PHP 7.4
Bližší popis.

“Za MC Radost můžeme říct, že poměr cena/kvalita je vynikající. Jsme spokojeni s tím, že když potřebujeme novou funkci, tak není problém a je to uděláno v nejbližším možném termínu. Také systém WAZP je super, protože můžeme sami měnit texty na webu, komunikujeme přes něj a využíváme ho v mnoha dalších směrech.”

Mateřské Centrum RADOST, Vyškov

www.mcradost.cz
Tyto stránky využívají soubory cookie.